قبل از سفارش حتما از طریق منوی ارتباط با ما اقدام کنید

اکانت فریلنسر – 10 اشتباه خطرناک که هر کسی نمیداند !

اکانت فریلنسر ، 10 اشتباه خطرناک !!!

در این مقاله قصد داریم تعدادی از اشتباه هایی که اکثر فریلنسر ها انجام می دهند و ناخواسته اکانت وریفای شده فریلنسر خودشون رو خراب میکنند نام ببریم . با ما همراه باشید .

 

ده اشتباه خطرناک - اکانت وریفای شده فریلنسر
ده اشتباه خطرناک در سایت فریلنسر دات کام

 

اشتباه شماره 1 : 

ایجاد دو اکانت فریلنسر – بعضی افراد به دلایل مختلف در سایت Freelancer چند حساب فریلنسری ایجاد می کنند . سایت freelancer به این مساله بسیار حساس می باشد و به طور قاطع با حساب فریلنسر خاطی برخورد می کند . ( لیمیت یا کلوز شدن اکانت وریفای شده )

 

اشتباه شماره 2 :

تبادل اطلاعات تماس در اکانت فریلنسری – توجه داشته باشید تبادل اطلاعات تماس در سایت فریلنسر اکیدا ممنوع است . اطلاعات تماس می تواند به صورت  ، شماره تلفن ، آیدی تلگرام ، ایمیل و … باشد . در شکل زیر نمونه ای از برخورد سایت فریلنسر دات کام را مشاهده می کنید .

اکانت فریلنسر وریفای شده
درخواست کارفرما برای تبادل شماره تماس در اکانت فریلنسر
سایت فریلنسر - freelancer -اکانت فریلنسری
برخورد سایت فریلنسر دات کام با اکانت فریلنسر شخص خاطی

 

توجه شود که در برخورد با فریلنسر های خاطی ، سایت ، تفاوتی بین اکانت وریفای شده فریلنسر و اکانت وریفای نشده قایل نمی شود .

اشتباه شماره 3 :

استفاده از وی پی ان ( VPN ) یا وی پی اس ( VPS – سرور مجازی ) نامناسب . توجه کنید که سایت فریلنسر ابزار هایی برای تشخیص این که لوکیشن شما فیک است یا واقعی ، در اختیار دارد لذا باید از ابزار های تغییر ای پی مناسب استفاده کرد . در غیر این صورت سایت freelancer ، اکانت فریلنسر شما را لیمیت ( محدود ) خواهد کرد .

اشتباه شماره 4 :

ایجاد ریویو ( review ) یا نظر ساختگی – بعضی از فریلنسر ها ، برای این که بتونن در سایت freelancer راحت تر پروژه بگیرند ، اقدام به افتتاح دو اکانت فریلنسری می کنند . سپس با یک حساب فریلنسری ، پروژه را ایجاد کرده و با اکانت دیگر ، پروژه را قبول می کنند !!

این کار باعث می شود که سایت فریلنسر ، حساب فریلنسینگ شما را لیمیت یا کلوز کند . توجه شود freelancer.com یک سایت بزرگ فریلنسینگ در جهان و به راحتی این موارد را تشخیص می دهد . احتمال رفع لیمیت حساب فریلنسری که به این دلیل محدود شده است ، بسیار کم است .

اشتباه شماره 5 :

تغییر ای پی کشور – توجه شود که اگر اکانت فریلنسری شما از امارات افتتاح شده است(یا هر کشور دیگر ) باید با ای پی امارات به سایت متصل شوید . همیشه کشور محل افتتاح با ای پی شما باید یکسان باشد در غیر این صورت حساب فریلنسری شما لیمیت یا کلوز خواهد شد.

اشتباه شماره 6 :

استفاده از شماره یک بار مصرف برای وریفای اکانت فریلنسر – یکی از اشتباه های خطرناکی که افراد با حساب فریلنسری  میکنند ، ثبت شماره یک بار مصرف در اکانتشون هست . وقتی شما این کار را انجام می دهید تیک وریفای شماره تلفن سبز می شود و به ظاهر همه چی با موفقیت انجام شده است . اما شما هر بار که درخواست برداشت از سایت فریلنسر را ثبت کنید دوباره کد به شماره شما فرستاده می شود . پس باید حتما شماره دائمی تهیه کنید . لازم به ذکر است که خدمات ارایه شماره تلفن توسط تیم وریفای کده ارائه می گردد . در صورت نیاز از طریق بخش ارتباط با ما در تماس باشید. توصیه می شود این پست را مطالعه کنید : تمام نکات در مورد شماره تلفن برای وریفای اکانت فریلنسر

اشتباه شماره 7 :

کشور یکسان اما ای پی متعدد ! – تنها مشابه بودن کشور با ای پی شما کافی نیست . به فرض ، اگر شما با ای پی مالزی به سایت فریلنسر وصل بشید اما ای پی ها متفاوت باشند ( هر چند همه مربوط به کشور مالزی باشند ) سایت ، اکانت وریفای شده فریلنسر شما به حالت تعلیق در می آورد. پس توجه کنید که با ای پی ثابت در سایت فریلنسر دات کام لاگین کنید.

اشتباه شماره 8 :

بحث با پشتیبانی سایت – مظلوم نمایی ! – بعضا دیده ام برخی از افراد تازه کار ،  در نامه ای بلند به پشتیبانی سایت فریلنسر از بدبختی هاشون میگن ، این که دانشجوین ، پول ندارن ، تحریم های ظالمانه امریکا اجازه نمیده که کار کنند و انتظار دارن این سایت فریلنسری ، دلسوزی کنه و اکانت فریلنسر آن ها رو وریفای کند . این کار شدنی نیست دوستان . جواب سایت فریلنسر دات کام ، اظهار تاسف و ناراحتی خواهد بود و این که نمیتونن بر خلاف قوانین بین المللی عمل کنند .

اشتباه شماره 9 :

شماره تلفن و محل افتتاح حساب متفاوت است ! – اکانت فریلنسر از هر کشوری که افتتاح شود ، شماره تلفن نیز باید متعلق به همان کشور باشد . در صورتی که شماره تلفن ثبت شده در اکانت فریلنسری ، با کشور محل افتتاح متفاوت باشد ، ممکن است تیک وریفای شماره تلفن سبز شود اما در انتها موقع برداشت از حساب فریلنسری دچار مشکل شوید .

 

اشتباه شماره 10 :

درخواست از افراد یا شرکت های مختلف برای واریز وجه به اکانت فریلنسر – بعضی وقتا برای خرید اشتراک حساب فریلنسر یا …. نیاز به پرداخت وجه دارید . در این صورت ممکن است از افرادی بخواهید که با حساب بانکی خودشان ، به اکانت فریلنسری شما مبلغی را واریز کنند . این کار بسیار خطرناک است . چرا که این شرکت ها یا افراد به واسطه کارشون ، برای افراد زیادی این کار را انجام میدهند . یعنی حساب بانکی آن ها به حساب های فریلنسر زیادی متصل می شود . این مساله در آینده قطعا مشکل ساز خواهد بود . راه حل این است که خودتون اکانت پی پال ( اکانت پی پل ) وریفای شده داشته باشید و آن را به سایت فریلنسر متصل کنید . بعد ازین افراد بخواهید که به اکانت پی پل ( اکانت پی پال – paypal ) شما مبلغ را واریز کنند نه حساب فریلنسر شما ! و در انتها  با اکانت پی پل ( اکانت پی پال ) خودتون پرداخت را انجام بدید .

 

جمع بندی : توجه کنید سایت فریلنسر به دنبال بهانه برای لیمیت کردن اکانت وریفای شده فریلنسر شماست . ابزار های زیادی هم برای شناسایی فعالیت های شما و موقعیت فیزیکی شما دارد . پس از فعالیت های غیر عادی در این سایت فریلنسری جدا خودداری کنید و طبق اموزش هایی که همراه با سفارش اکانت های فریلنسینگ به شما تحویل داده می شود ، عمل کنید.

توصیه می شود پست های زیر را  مطالعه کنید :

از سیر تا پیاز حساب سایت فریلنسر دات کام

 

 

 

5 1 vote
به این مقاله امتیاز بدید
از آخرین اخبار با خبرم کن !
اطلاع رسانی :
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
از طریق نظرات ، گفتگوی انلاین یا شماره تلفن با ما در ارتباط باشیدx
()
x